Adım Adım Blog Açmak | Blog Nasıl Açılır

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: 2 Kasım 2017
Dil: Türkçe
Üretici: http://wpmavi.com
69 views

Blog açmak istiyorum ancak blog nasıl açılır hiç bir fikrim yok… ne yapmalıyım? Blog kurmaişine nereden başlamalıyım ?

Neden Blog Kurmalısınız ?

Eğer blog kurma konusunda kararsızsanız ve kendinizden tam anlamıyla emin değilseniz, blog oluşturarak ne elde edeceğinizi, sizin nelerin beklediğini tam anlamıyla kestiremiyorsanız, blog kurmak size ne kazandırır;

  • Para kazanmak: blog yazarak para kazanmak kesinlikle mümkün. Bunu bir ek gelir olarak yapmak
  • Yazar Olmak: Yayımcılar / Yayımevleri sizce tanınmayan birinin kitabını mı yayımlar yoksa hali hazırda binlerce kişi tarafından okunan ve takip edilen birinin mi ? Tabii ki tanınan birinin. Sebebi ise basit. Çünkü sizi tanıyan insanlara kitap satması çok daha kolay olacaktır. Blog kurmak ise bu işin ilk basamağıdır. ( Örneğin pucca )
  • İşinizi Büyütmek: Bugün en büyük şirketlerin bile blog sayfaları mevcut. Neden ? Çünkü sattığı ürünü pazarlıyor da ondan. Örneğin uçak bileti satan bir internet sitesi gezilecek en ucuz ülkeler diye blog yazısı hazırlıyor ve google’dan bu blog içeriğine aldığı trafiğe aynı yazı içerisinde o ülkeler için uçak bileti satmaya çalışıyor.
  • Sadece Yazın: Blog kurmak için illa bir amacınızın olmasına gerek yok. Yazmayı seviyor, duygularınızı, düşüncelerinizi insanlarla paylaşmayı seviyorsanız da blog yazabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz